لوگوی جدید آراز پنجره

مشهد،بلوار هاشمیه،هاشمیه ۱۸،بین صارمی ۲۴ و ۲۶،پلاک ۱۵۴،واحد ۱

معایب پنجره دوجداره دست دوم

معایب پنجره دوجداره دست دوم

خرید پنجره دوجداره دست دوم اغلب هزینه اولیه را کاهش می دهد اما ممکن است در دراز مدت هزینه بیشتری بپردازید. از مهم ترین معایب پنجره دوجداره دست دوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ شیشه دوجداره دست دوم برای هر پنجره ممکن است هزینه هنگفتی داشته باشد

✔پنجره های دست دوم زودتر از پنجره نو باید تعویض شوند

پنجره‌های دو جداره عایق اضافی برای خانه شما ارائه می‌دهند و می‌توانند مبلغ زیادی از قبض انرژی شما را کاهش دهند. اما تعویض پنجره های شما می تواند گران باشد، بنابراین ممکن است از خود بپرسید که آیا راهی برای کاهش قیمت پنجره دوجداره وجود دارد یا خیر. در این مقاله شما را با هزینه ها، مزایا و معایب پنجره دوجداره دست دوم و ارزش آن آشنا می کنیم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

آیا می توانید پنجره دوجداره دست دوم تهیه کنید؟

آیا می توانید پنجره دوجداره دست دوم تهیه کنید؟

خرید یک پنجره دوجداره دست دوم می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب‌تر و آسان‌تر باشد تا ساختن یا خریداری یک پنجره دوجداره نو. پنجره های دوجداره دست دوم که در بازارهای آنلاین فهرست شده اند معمولاً بسیار ارزان تر از پنجره های نو هستند. با این حال، ممکن است نشانه‌هایی از سایش داشته باشند یا به نحوی معیوب باشند، مانند داشتن قفل معیوب، چارچوب شکسته یا شیشه‌های دوجداره فرسوده، بنابراین حتماً قبل از خرید حتما پنجره ها را با دقت بررسی کنید.

اگر پنجره‌های دوجداره خود را از یک ارائه‌دهنده تخصصی دست دوم تهیه کنید، احتمالاً وضعیت بهتری داشته باشند، اما ممکن است هزینه آن ها کمی بیشتر از موارد موجود در سایت ها باشد.

برخی از این فروشگاه ها حتی نصب را نیز ارائه می دهند، و پنجره هایی که آن ها می فروشند در مجموع هنوز ارزان تر از پنجره های جدید هستند. اما اگر پنجره دوجداره جدید می خواهید لیست محصولات ما را از سایت آراز پنجره بررسی کنید.

می خواهید ببینید پنجره های دوجداره جدید برای شما چقدر هزینه دارد؟ فرم کوتاه ما را با جزئیاتی مختصر پر کنید. ما آن ها را به کارشناسان متخصص خود ارسال می کنیم. آن ها با شما تماس گرفته و به شما پیشنهادات و مشاوره رایگان ارائه می دهند.

قیمت پنجره دوجداره دست دوم چقدر است؟

قیمت پنجره دوجداره دست دوم چقدر است؟

قیمت پنجره دوجداره دست دوم می تواند متفاوت باشد و برای برای هر پنجره متغیر است. مبلغی که می پردازید به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع پنجره، اندازه های آن، وضعیتی که در آن قرار دارد، قدمت آن و نوع شیشه (به عنوان مثال شیشه سکوریت، رنگی یا اکو).

برای مثال، پنجره‌های چوبی معمولاً گران‌تر از پنجره‌های یو پی وی سی یا آلومینیومی هستند.

به عنوان یک قاعده‌ی کلی خرید پنجره‌های دو جداره دست دوم، هر چه قیمت آن ها پایین‌تر باشد، احتمالاً وضعیت و کیفیت آن ها نیز پایین‌تر است. بنابراین، توصیه می کنیم قبل از خرید آن ها را با دقت بررسی کرده تا از وضعیت و کیفیت پنجره‌ها مطمئن شوید و از خرید نامناسب جلوگیری کنید.

آیا می خواهید ایده بهتری در مورد هزینه ها داشته باشید؟ پیشنهاد ما به شما این است که با کارشناسان ما در آراز پنجره تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با معایب پنجره دوجداره دست دوم هستند.

مزایا و معایب پنجره دوجداره دست دوم

برای اینکه دید کلی نسبت به مزایا و معایب پنجره دوجداره دست دوم داشته باشید در جدول زیر به این ویژگی ها اشاره شده است:

مزایامعایب
مقرون به صرفه تر از پنجره جدیدزودتر از پنجره جدید باید تعویض شود
عایق بهتری نسبت به پنجره های تک جدارهپنجره های ناهمسان
قبض‌های انرژی شما کمتر خواهند بودبدون ضمانت
کاهش آثار کربنیکارآمدی کمتر نسبت به پنجره های دوجداره جدید
کاهش سر و صدادر صورت شکستن هیچ تضمینی وجود ندارد

در ادامه به توضیح مفصلی در رابطه با مزایا و معایب پنجره دوجداره دست دوم پرداخته ایم.

مزایای شیشه دوجداره دست دوم

مزایای شیشه دوجداره دست دوم

1-ارزان تر از خرید نو

تهیه پنجره های دوجداره ممکن است گران باشد، اما خرید دست دوم آن ها می تواند هزینه کل را کاهش دهد. مبلغی که می توانید پس انداز کنید بستگی به معامله ای دارد که روی پنجره های دست دوم خود می گیرید، اما می تواند تا نصف مبلغی باشد که برای پنجره های جدید خرج می کنید.

2-حفظ حرارت بهتر از پنجره های تک جداره

پنجره های دو جداره کارآمدتر از پنجره های تک جداره هستند، به این معنی که در جلوگیری از اتلاف حرارت در یک خانه بهتر عمل می کنند. این به این دلیل است که دو جداره یک لایه عایق اضافی به ویژگی اصلی اضافه می کند که از خروج گرما و سرما جلوگیری می کند.

فضای کوچک بین دو شیشه با هوا یا گازهای دیگری مانند آرگون، کریپتون یا زنون پر شده است. این گازها حرارت را با سرعت کمتری نسبت به هوا انتقال می‌دهند، زیرا سنگین‌تر هستند، بنابراین خانه‌ی شما برای مدت زمان بیشتری گرم خواهد ماند.

3-قبض انرژی کمتر

خانه شما با استفاده از پنجره های دوجداره کارآمدتر خواهد بود، زیرا از اتلاف گرما جلوگیری می کند، به این معنی که برای گرم نگه داشتن خانه خود نیازی به مصرف انرژی ندارید. این می تواند هزینه های انرژی شما را در سال کاهش دهد. میزان صرفه جویی شما به عواملی مانند تعویض پنجره های تک جداره یا دوجداره و اندازه ملک شما بستگی دارد.

4-کاهش کربن

پس از نصب پنجره های دوجداره، میزان انرژی مورد نیاز برای گرم کردن خانه خود را کاهش خواهید داد. مصرف انرژی کمتر به معنای انتشار کربن کمتر است. خرید پنجره دوجداره دست دوم شما یک گزینه بهتری است. این به این دلیل است که با استفاده مجدد از پنجره‌هایی که قبلاً تولید شده‌اند، در تولید مواد جدید گازهای گلخانه‌ای اضافی ایجاد نمی‌کنید.

5-عایق صوتی بهتر

علاوه بر حفظ گرما، پنجره‌های دوجداره سر و صدا را نیز از بین می‌برند که به معنای داشت خانه‌ای آرام‌تر برای شما می باشد. پنجره دوجداره در جذب ارتعاشات صدا بهتر هستند نسبت به پنجره تک جداره و فاصله موجود بین آن‌ها باعث کاهش انتقال صدا می‌شود.

پنجره های دوجداره معمولاً می تواند سطح سر و صدا را بین 35 تا 40 دسی بل (dB) کاهش دهد که سطحی شبیه به یک مکالمه آرام است.

معایب شیشه دوجداره دست دوم

معایب شیشه دوجداره دست دوم

1-زودتر باید تعویض شوند

پنجره های دوجداره جدید بین 20 تا 35 سال عمر می کنند، اما در صورت خرید دست دوم باید زودتر آن ها را تعویض کنید. مدت زمانی که طول می کشد تا پنجره های دست دوم فرسوده شوند به وضعیت و سن آن ها در هنگام خرید بستگی دارد.

2-پنجره های ناهماهنگ

یکی از معایب پنجره دوجداره دست دوم، یکسان نبودن پنجره ها است. پیدا کردن پنجره های دست دوم که دقیقاً با یکدیگر مطابقت دارند دشوار است. به خصوص اگر بخواهید همه پنجره های خود را جایگزین کنید و حتی اگر فقط چند پنجره را تعویض می‌کنید، ممکن است پیدا کردن پنجره‌های دست دومی که شبیه به پنجره‌های موجود شما هستند مشکل باشد. به خاطر داشته باشید که این فقط یک مشکل زیبایی شناختی است و بر کیفیت پنجره ها تأثیر نمی گذارد.

3-بدون ضمانت

برخلاف خرید پنجره‌های دوجداره جدید، معمولاً هیچ ضمانتی برای اطمینان از کیفیت بالای پنجره‌های دست دوم شما وجود ندارد، بنابراین باید مراقب باشید که آن ها را از چه کسی می‌خرید.

از فروشندگان متخصص در پنجره دوجداره دست دوم خرید کردن ممکن است خطر دریافت پنجره‌های کیفیت پایین را کاهش دهد، اما همیشه این امر را تضمین نمی‌کند. همچنین هیچ گونه ضمانتی وجود ندارد که در صورت شکستن آن ها، به این معنا که شما باید هزینه تعویض را از جیب خود پرداخت کنید.

4- کارآمدی کمتر نسبت به پنجره های دوجداره جدید

کارآمدی کمتر پنجره ها از دیگر معایب پنجره دوجداره دست دوم است. پنجره های دوجداره دست دوم معمولاً نسبت به پنجره های نو از کارآمدی کمتری برخوردار هستند. به بیانی دیگر مدل جدیدتر احتمالاً از فناوری‌ها و طراحی‌های بهتری برخوردار است که منجر به مصرف کمتر انرژی و صرفه‌جویی بیشتر می‌شود. یکی از دلایل این امر این است که فناوری پیرامون پنجره دوجداره همیشه در حال بهبود است.

به عنوان مثال، پنجره‌های دوجداره جدید اغلب از شیشه با پوشش کم-انتشار (Low-E) ساخته می‌شوند. یک پوششی است که اجازه می‌دهد نور طبیعی به داخل خانه وارد شود در حالی که اشعه ماوراء بنفش و نور مادون قرمز را به بیرون از خانه منحرف ‌کند. این باعث می شود خانه شما در زمستان گرم و در تابستان سرد باشد.

آیا پنجره دوجداره دست دوم ارزش خرید را دارد؟

آیا پنجره دوجداره دست دوم ارزش خرید را دارد؟

پنجره های دوجداره دست دوم به دلیل مشکلات زیادی که ایجاد می کنند، اغلب ارزش قیمت پایین‌تر را ندارند. خطر خرید محصولات بی‌کیفیت بیشتر است، همچنین خرید پنجره‌های مشابه دشوار بوده و معمولاً نسبت به پنجره‌های جدید کارآمد انرژی کمتری دارند.

حتی اگر هزینه اولیه پنجره‌های دوجداره دست دوم کمتر از پنجره‌های جدید باشد، ممکن است در درازمدت بیشتر برای تعمیرات هزینه کنید. ناگفته نماند که باید زودتر پنجره‌های خود را تعویض کنید.

جایگزین بهتر، نصب پنجره‌های دوجداره جدید است که ارزش قیمت بالاتری دارند، زیرا عمر طولانی‌تری داشته و مجهز به آخرین فناوری پنجره های دوجداره هستند که منجر به حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شوند.

آن‌ها همچنین معمولاً با ضمانت نامه ارائه می شوند، به این معنی که در صورت خراب شدن، هزینه کمتری برای تعمیرات خواهید کرد.

علاوه بر این، پنجره‌های دوجداره می‌توانند ارزش خانه شما را تا حدود 10 درصد افزایش دهند. اما در صورت نصب پنجره‌های دست دوم، احتمال کمتری وجود دارد.

اگر می خواهید در مورد انواع پنجره دوجداره مشهد بیشتر بدانید صفحه ما را بررسی کنید.

اگر در مورد پنجره دوجداره دست دوم در ملک خود مطمئن نیستید، لازم نیست آن‌ها را به طور کامل رد کنید. آن‌ها هنوز هم ممکن است برای پروژه‌های دیگر مفید باشند مانند یک گلخانه. شما می‌توانید در مورد پنجره هافمن مشهد در صفحه ما بیشتر بدانید.

پنجره‌های دوجداره دست دوم معمولاً ارزان‌تر از پنجره‌های جدید هستند، اما کارآمدی ندارند و معمولاً باید زودتر از مدل‌های جدید تعویض شوند.

پنجره های دوجداره جدید که از فروشندگان حرفه ای تهیه شده است ارزش سرمایه گذاری را دارد. می‌توانید با انتخاب مواد و سبک‌های ارزان‌تر هزینه‌ها را کاهش دهید، که همچنان در عایق‌کاری خانه‌تان کار بسیار خوبی خواهد داشت.

اگر می خواهید مجموعه ای از پنجره های دوجداره را در ملک خود نصب کنید، کافی است فرم ما را با جزئیات مربوط پر کنید. ما اطلاعات شما را در اختیار نصابان حرفه ای قرار می دهیم تا با شما تماس بگیرند و بهترین قیمت ها را به شما ارائه دهند.

جدول محتوا