لوگوی جدید آراز پنجره

مشهد،بلوار هاشمیه،هاشمیه ۱۸،بین صارمی ۲۴ و ۲۶،پلاک ۱۵۴،واحد ۱

پنجره دوجداره ضد سرقت

بررسی ویژگی ها و مزایای پنجره دوجداره ضد سرقت

پنجره دوجداره ضد سرقت نوعی از پنجره دوجداره است که به دلیل ویژگی‌های خاصش امنیت بیشتری نسبت به سایر پنجره‌ها دارد. یکی از دغدغه‌های اساسی مردم، داشتن محیط زندگی و کاری آرام و امن است. با توجه به افزایش جمعیت، رشد صنعت ساخت و ساز و مشغله‌های روزمره، همه افراد تمایل دارند خانه، ویلا، محل کار یا مغازه‌ای ایمن و مطمئن داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل از خود، خانواده و دارایی‌هایشان محافظت کنند.

پنجره‌ها از نقاط حساس ساختمان هستند که می‌توانند راه ورود سارقان به داخل ساختمان باشند و در این زمینه اهمیت زیادی دارند. با توجه به فرهنگ و نیاز به استفاده از درب و پنجره‌ دوجداره یوپی وی سی ضد سرقت، در این مقاله از آراز پنجره قصد داریم شما را با سیستم‌های درب و پنجره‌های دوجداره UPVC ضدسرقت از زوایای مختلف آشنا کنیم. برای داشتن محیطی امن و مطمئن، باید از پنجره‌های دوجداره ضدسرقت استفاده کرد.

اهمیت استفاده از پنجره‌های دوجداره ضدسرقت

اهمیت استفاده از پنجره‌های دوجداره ضدسرقت

یکی از نیازهای اساسی انسان در زندگی اجتماعی، احساس امنیت، آرامش و رهایی از ترس است. انسان‌ها همیشه به دنبال زندگی در محیطی امن بوده‌اند. یکی از روش‌های افزایش امنیت جانی و مالی در زندگی، استفاده از درب و پنجره‌های دوجداره ضدسرقت است. برای داشتن محیطی امن و مطمئن، باید از پنجره‌های دوجداره ضدسرقت بهره ببریم.

خرید پنجره‌های آلومینیومی نیازمند در نظر گرفتن چندین فاکتور است تا رضایت و کارایی فراهم شود. برای افرادی که به دنبال خرید پنجره آلومینیومی دوجداره برای ساختمان خود هستند، مهمترین نکات آن در ادامه بیان شده است. به طور کلی، پنجره‌های آلومینیومی در ابعاد و اشکال مختلفی موجودند، اما ابعاد استاندارد آن ها برای نصب آسان و استفاده بهتر از آن ها و همچنین ضد سرقت بودن آن ها حائز اهمیت است.

آراز پنجره یک شرکت تولیدی است که در زمینه تولید درب و پنجره‌ آلومینیوم مشهد و پنجره‌های لوکس فعالیت می‌کند. این شرکت همچنین به تولید انواع درب و پنجره‌های  نرمال و پنجره ترمال بریک مشهد و ارائه سایر خدمات نیز مشغول است.

عوامل موثر بر خاصیت ضدسرقت بودن پنجره دوجداره

عوامل موثر بر خاصیت ضدسرقت بودن پنجره دوجداره

درب و پنجره‌های دوجداره ضدسرقت از چهار بخش اصلی تشکیل شده‌اند.

  1. پروفیل
  2. شیشه
  3. دستگیره
  4. یراق آلات

که هر یک از آن‌ها باید ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته باشند.

تاثیر پروفیل پنجره دوجداره upvc ضدسرقت

پروفیل پنجره دوجداره UPVC نقش اساسی در نگهداری اجزاء پنجره مانند یراق، شیشه، دستگیره و سایر موارد دارد. هر چه پروفیل با استفاده از استانداردهای جهانی تولید شود، سیستم ایمنی و ضدسرقت آن بهبود می‌یابد. همچنین، استفاده از رین فورس (گالوانیزه) که مقاوم و استاندارد است، نقش مهمی در ایجاد خصوصیات ضدسرقت در درب یا پنجره UPVC دارد. طراحی پنجره نیز باید به گونه‌ای باشد که زهوار آن در محیط بیرونی قرار نگیرد و سارقان نتوانند به راحتی آن را باز کنند و وارد محیط داخلی شوند.

استفاده از پنجره‌های دوجداره، علاوه بر جلوگیری از ورود صداها به داخل ساختمان‌ها و افزایش زیبایی، منجر به فراهم آوردن آرامش و آسایش برای زائران و ساکنان می‌شود. ایجاد عایق صوتی مناسب و امنیت بالای آن از جمله مزایای اصلی است که با استفاده از درب و پنجره دوجداره مشهد به دست می‌آید.

تاثیر شیشه بر خصوصیت پنجره دوجداره ضدسرقت

شیشه به عنوان ماده اصلی در ساختار پنجره‌های دوجداره عموماً حضور دارد و اغلب بخش‌های اصلی آن را تشکیل می‌دهد، بنابراین، اولین مسیر ورود برای سارقان است. شیشه‌های دوجداره و تک‌جداره به راحتی قابل شکستن هستند و با فشار و ضربه می‌شکنند، این امر باعث فراهم شدن مسیر ورود برای سارقان می‌شود، لذا برای داشتن پنجره‌های ضدسرقت، استفاده از شیشه‌های ضدسرقت الزامی است.

انواع شیشه‌ های ضد سرقت

شیشه‌های دوجداره ضدسرقت در دو نوع لمینت شده و ضدگلوله ساخته و استفاده می‌شوند. استفاده از هر کدام از این دو نوع شیشه در تولید و ساخت پنجره‌ها باعث می‌شود تا پنجره‌ها مقاومت بیشتری در برابر سرقت داشته باشند.

شیشه دوجداره لمینت شده:

این نوع شیشه دو لایه دارد؛ لایه بیرونی شامل دو لایه شیشه است که با استفاده از طلق PVb به یکدیگر چسبیده‌اند، و لایه داخلی از یک شیشه تک‌جداره، که معمولاً شیشه سکوریت است، تشکیل شده است. در صورت وارد شدن فشار و ضربه به شیشه لمینت شده، به علت وجود طلق بین لایه‌ها، شیشه‌های لایه بیرونی فرو نمی‌ریزند و این باعث می‌شود که سارقان نتوانند به داخل محیط نفوذ کنند.

 شیشه دوجداره ضدسرقت و ضدگلوله:

این نوع شیشه ضدگلوله است و در صورت برخورد گلوله، از نفوذ آن به داخل خانه یا محل کار جلوگیری می‌کند. برای اطمینان از میزان مقاومت این شیشه‌ها، در هنگام تولید، گلوله‌های فلزی با ابعاد مشخص و از ارتفاع معین به آن ها شلیک می‌شود.

تاثیر دستگیره بر درب و پنجره دوجداره ضد سرقت

برای محدود کردن دسترسی سارقان به درب و پنجره‌های UPVC دوجداره، دستگیره‌ها باید به صورت قفل‌خور باشند، به نحوی که فعال کردن آن‌ها برای افراد دیگر غیرممکن باشد و تنها مالکین با داشتن کلید قادر به باز کردن درب و پنجره‌های UPVC دوجداره باشند.

تاثیر یراق آلات بر پنجره دوجداره ضد سرقت

در پنجره ‌های دوجداره UPVC، یراق باید به نحوی طراحی شود که سارقان نتوانند با استفاده از هیچ وسیله‌ای یا فشار فیزیکی وارد محیط داخلی شوند. به طور معمول، در پنجره‌های دوجداره ضدسرقت، از پین‌های قارچی شکل برای افزایش ایمنی استفاده می‌شود.

امنیت پنجره دوجداره در مقابل پنجره تک جداره

امنیت پنجره دوجداره در مقابل پنجره تک جداره

وقتی صحبت از امنیت به میان می آید، پنجره تک جداره مشکل ساز است. تقریباً هیچ مقاومتی در برابر سارقان خانه که فقط می توانند با آرنج خود ضربه محکمی به آن وارد کنند تا آن را در هم بشکنند و یک ورودی در داخل ایجاد کنند، نشان نمی دهد.

از طرف دیگر، شیشه دوجداره نیرویی است که باید با آن حساب کرد. اولاً دارای دو لایه شیشه تقویت شده قوی است. تلاش برای عبور از این مشکل با یک جسم سخت یا سنگین بسیار چالش برانگیز است و یک سری ضربات بلند ایجاد می کند که می تواند شما یا همسایگانتان را از جنایتی که مرتکب شده است آگاه کند.

وجود لایه‌های گازی بین هر لایه، یک فضای نرم و محافظت‌کننده فراهم می‌کند که می‌تواند به عنوان یک بالشت، فشارها و ضربه‌های احتمالی را جذب کند و از صدمات به لایه‌های داخلی جلوگیری کند.

هدف شرکت آراز پنجره این است که با استفاده از پروفیل‌های تولیدی برندهای معتبر مانند آتاتک، آکپا، ویستا بست، محصولات با کیفیت برتری را تولید کند، از جمله انواع مختلف پنجره‌های آلومینیوم مشهد و پنجره‌های ترمال بریک. تمامی فرآیندها توسط مهندسین تولید بررسی می‌شوند تا با حفظ استانداردهای بالای صنعت پنجره‌های دوجداره، بیشترین کارایی را به همراه بهترین قیمت ارائه دهند.

تاثیر پنجره دوجداره در ضد سرقت بودن پنجره ها

با توجه به زمان کافی، یک دزد قادر خواهد بود تا تقریبا از هر چیزی به زور عبور کند. اما حیله این است که کار را برایشان سخت کنید و باعث برپا شدن هرج و مرج شوید تا وارد داخل شوند.

اگر شخصی تصمیم به ورود به داخل یک محل از طریق شکستن یک شیشه تک لایه داشته باشد، با فقط پرتاب یک سنگ به آن شیشه، به سرعت وارد محیط داخلی می‌شود. او می‌تواند به سرعت اطراف محیط را بگردد و اشیاء ارزشمند را برداشت کند، سپس به سرعت از همان پنجره برگردد و خارج شود.

در صورت استفاده از پنجره‌های دوجداره، اگر سنگ آجر به شیشه اول شلیک شود، ممکن است صدای شکستنی ایجاد شود. اما، سنگ آجر به طور کلی سرعت و فشار زیادی را از دست می‌دهد و نمی‌تواند به پنجره دوم نفوذ کند. این بدان معنی است که سارق باید دوباره تلاش کند، صدای دیگری ایجاد کند و شیشه را شکسته و وارد محیط داخلی شود.

تاثیر پنجره سه جداره در ضد سرقت بودن پنجره ها

اگرچه یکی از ویژگی‌های اصلی شیشه‌های سه‌جداره که مردم درباره آن صحبت می‌کنند، بهره‌وری انرژی آن هاست و این درست است، عایق‌بندی آنها واقعاً چشمگیر است. اما، این شیشه‌ها همچنین در زمینه امنیت واقعی نیز حفاظت ارائه می‌دهند.

اگرچه بسیاری از مردم در مورد بهره‌وری انرژی شیشه‌های سه‌جداره صحبت می‌کنند، اما این شیشه‌ها علاوه بر این، در زمینه امنیت نیز محافظت قابل توجهی ارائه می‌دهند.

پنجره‌های سه‌جداره نه تنها به دلیل داشتن سه لایه شیشه بسیار محکم هستند، بلکه به دلیل داشتن دو لایه هوای عایق، عایق‌بندی حرارتی و صوتی بهتری نیز دارند. سه‌جداره بودن باعث می‌شود پنجره‌ها در مقابل ضربه و صدا و حرارت مقاومت بیشتری داشته باشند.

هنگامی که قصد بازسازی خانه خود را دارید، سرمایه گذاری روی شیشه سه جداره را در نظر بگیرید. نه تنها قبض انرژی شما کمتر می شود، امنیت بالا می‌تواند دزدان را از اقدام به سرقت در آن مکان منصرف کند و آن‌ها را به سمت مکان‌های کمتر ایمن وادار کند.

نصب پنجره دوجداره ضد سرقت

نصب پنجره دوجداره ضد سرقت

شاید نصب پنجره برای بسیاری از افراد اهمیت چندانی نداشته باشد، اما یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ایجاد یک لایه امنیتی، توجه به نصب صحیح است. اگر به پنجره‌ای ایمن نیاز دارید، باید به نصب آن نیز توجه کنید. یک نصاب حرفه‌ای پنجره دوجداره می‌تواند راهکارهای مختلفی برای ایمن‌سازی پنجره ارائه دهد. یکی از این راهکارها، نصب زه پنجره از داخل است. بنابراین، برای نصب پنجره دوجداره ضد سرقت حتماً از یک نصاب حرفه‌ای استفاده کنید.

قیمت پنجره دوجداره ضد سرقت

قیمت پنجره دوجداره ضد سرقت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد بهتر است بگوییم قیمت پنجره به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از مهمترین این فاکتورها می توان به نوع پروفیل،ابعاد ،نوع شیشه ،یراق ،حفاظ و.. اشاره کرد در صورتی که نیاز به استعلام قیمت پنجره دوجداره ضد سرقت دارید می توانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما به صورت کامل قیمت این پنجره ها را با توجه به نیاز شما ارائه دهند .

برای این امر می توانید در ساعات اداری و روز های غیر تعطیل با استفاده از شماره های مندرج در وب سایت و روز های تعطیل و ساعات غیر اداری با استفاده از فرم تماس با ما و همچنین پشتیبانی آنلاین واتساپ درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشیم

برای مشاهده نمونه کارها و کلیپ های آموزشی به آپارات آراز پنجره مراجعه نمایید.

جدول محتوا