لوگوی جدید آراز پنجره

مشهد،بلوار هاشمیه،هاشمیه ۱۸،بین صارمی ۲۴ و ۲۶،پلاک ۱۵۴،واحد ۱

آراز پنجره
_

اهداف و چشم انداز شرکت

هزینه بالای انرژی و محدودیت منابع آن در سراسر دنیا از مهمترین مسائل میباشد که لازم است در مصرف این سرمایه گرانبها که حیات، آسایش و اقتصاد را رقم میزند ، کوشا باشیم . بخش های گوناگون کشور از مصرف کنندگان انرژی میباشد که بخش ساختمان با داشتن سهم 35 درصدی در رتبه چشمگیری قرار گرفته است . بنابراین یکی از راهکار های موثر در کاهش مصرف انرژی ، کنترل و بهینه سازی مصرف در ساختمان ها است . با توجه به تحقیقات صورت گرفته در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت ، 30 تا 40 درصد انرژی از طریق پنجره ها به هدر میرود که بسیاری از مصرف کنندگان را به استفاده از سیستم درب و پنجره عایق ترغیب میکند . ایران از نظر منابع انرژی فسیلی بسیار غنی میباشد. 

اما استفاده غیر بهینه از این منابع در طول سالیان متمادی خسارات جبران ناپذیری به کشور و نسل های آینده تحمیل میکند . یکی از شاهراه های اتلاف انرژی که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، ساختمان میباشد که نگاه متفاوت به  استفاده از درب و پنجره عایق ، اصلاح در مصرف انرژی را در سطح وسیع به ارمغان می آورد . افزایش روز افزون قیمت انرژی دغدغه بزرگی برای مردم ایجاد کرده است، که رویکرد نوین در این حوزه میتواند ضامن حفظ سرمایه ملی و صرفه جویی در هزینه ساکنان ساختمان ها شود. .

آراز پنجره با بهره گیری از ماشین آلات با کیفیت بالا، ارتباط مستقیم و موثری را در محصول تولیدی ایفا میکند. لذا آراز پنجره از مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک ساخت آلمان و ترکیه بهره جسته است. حداکثر کیفیت، عمر مفید محصول ، سرعت و دقت بالا در تولید از مشخصه های تولیدات آراز پنجره میباشد و این مجموعه، با بهره گیری از دانش و تخصص به روز و همچنین نیرو متخصص تولید و اجرا ، همواره میکوشد تا در صنعت تولید در و پنجره ، در ایران پیشگام و خوشنام باشد.

اهداف آراز پنجره :

آراز پنجره برای اجرای ماموریت خود اهدافی را تعیین کرده است که مقدم ترین آنها برآوردن نیاز مشتریان و رعایت حقوق آنهاست . این نیاز مستلزم فعالیت پیوسته در بهبود فرآیندهایی است که توسط عوامل تولید اداره و هدایت میشوند . با بنیان گذاری این چشم انداز ، دومین هدف را میتوان جذب ، آموزش و به خدمت گرفتن نیروی انسانی وفادار و متعهد به شرکت دانست ، چرا که بنیان پیشرفت شرکت ، دانش کارکنان و چگونگی بهره برداری از آن است . ازدیگر اهداف شرکت، استفاده از خرد جمعی در یافتن راه حلهای منطقی و اقتصادی برای مشکلات است و از این رو فرصتهای شکوفایی استعداد کارکنان از طریق مشارکت آنها در امور سرلوحه کار به شمار می آید . آینده نگری و توسعه فرهنگ نوین صنعتی در شرکت ، همسو با جهانی شدن فضای کسب و کار ، از دیگر اهداف به شمار می آید .

استراتژی های شرکت :

1- توسعه دانش فنی و به کارگیری دانش روز در هسته های فرآیند

2- توسعه تکنولوژی و دانش فنی و تربیت نیروی انسانی متخصص

3- توسعه ارتباط با کارفرمایان و جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات با کیفیت بالا